Atgab’tan Turizm Tanıtım Çalışması

Adana Karataş ve Yumurtalık İlçeleri Turizm Geliştirme ve Alt Yapı Hizmet Birliği (ATGAB), bölgenin turizm potansiyelini yansıtmaya yönelik tanıtım çalışması yaptı.

Adana  Karataş ve  Yumurtalık İlçeleri Turizm Geliştirme ve Alt Yapı Hizmet Birliği (ATGAB), bölgenin turizm potansiyelini yansıtmaya yönelik tanıtım çalışması yaptı.

Karataş Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı  Boğaçhan Ünal, hazırladıkları “Yerinde tanıtım projesiyle”  Karataş ve  Yumurtalık i·lçelerinin tarihi, doğal, kültürel ve turizm değerlerini Adanalı hemşehrilerine daha iyi tanıtma ve anlatabilmeyi amaçladıklarını belirtti.

Bu kapsamda ilk olarak bir alışveriş merkezinde kurdukları stantla ilçeyi tanıtan kitapçık, tanıtım broşürü, magnetler ve baskılı plaj çantası gibi ürünleri ziyaret eden vatandaşlara dağıttıklarını ifade eden Ünal, şunları söyledi:

“Tanıtım çalışmamız yoğun ilgi gördü. Tatil yapmayı düşünen değerli Adanalı hemşehrilerimizin bu yaz tatil programlarına  Karataş ve  Yumurtalık ilçelerini de eklemelerini önerdik. Proje kapsamında  Adana‘nın merkezinde halkın yoğun olduğu noktalarda işlek cadde ve bulvarlarda stant açmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın tatil için çok uzak yerlere gitmelerine gerek yok. ‘ Adana hem tatil hem sahil  Karataş ve  Yumurtalık sana yeter’ sloganıyla vatandaşları davet ediyoruz.”

Sabiha BAŞARAN.

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı. Halil İbrahim DİNÇEL; 1994 yılında kurmuş olduğu NOVA MEDYA GRUP ( Siyasi, Sektörel, Sosyal, Toplumsal, Eğitsel, Sportif ve Eğlence içerikli Yerel, Bölgesel ve Ulusal) olmak üzere 23 dergi ve 28 gazetenin imtiyaz sahibi olup; aynı zaman da Nova Medya Grup, Çapanoğlu Medya Grup ve Armağan Medya Gruplarının da Yönetim Kurulu Başkanıdır. Yazarımızın bu güne kadar yazmış olduğu Tarihi, Dini, Milli Araştırma, Hikâye, Fıkra ve Derleme türünde 34 kitabı bulunmakta olup bunlardan 10 adedi basılmış 24 adedi ise basım aşamasındadır. Halil İbrahim DİNÇEL; Bu çalışmalarının yanında birçok siyasinin de danışmanlığını sürdürmektedir. Anlayışı; DEVLET BAŞA KUZGUN LEŞE olan yazarımızın yaşam felsefesi ise ‘MUHSİN ÇELEBİ olmaktır gayemiz’ sözü ile noktalanır. Tanımak isteyen her fert ile tanışır. ‘Dağ Abdala gelmez ise Abdal dağa yürür ’der. “İNAT İLE GİRMEYİN SOY-SOP FASLINA İT İSE İT, KURT İSE KURT DÖNER ASLINA” Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir